Moje Miejsce Kazimierz

Niby to były ferie zimowe, a tak naprawdę trafiło się nam przedwiośnie podczas naszego pobytu w Moje Miejsce Kazimierz. Cudowny czas, który relacjonowałam na stories przez cały tydzień. Całość zapisałam w wyróżnionej relacji na Instagramie “MM Kazimierz” (kliknij, aby zobaczyć), wraz z naszym zwiedzaniem okolicy. Oprócz Kazimierza Dolnego odwiedziliśmy Nałęczów, Puławy, Wojciechów, a w drodze powrotnej do Krakowa zahaczyliśmy o Lublin.

Jeśli ktoś z Was szuka miejsca na wyjazd rodzinny, to zachęcam do śledzenia @moje_miejsce_eu i ich strony www.mmresort.com, bo wkrótce pojawi się oferta na wakacje: tygodniowe turnusy z animacjami dla dzieci i atrakcjami dla całej rodzinny.

Oferta dotyczy dwóch miejsc: Moje Miejsce Jura (1.5 godziny z Krakowa) i Moje Miejsce Kazimierz (3.5 godziny). Moje Miejsce Jura odwiedziliśmy jesienią (tutaj znajdziesz wpis), a Moje Miejsce Kazimierz na feriach. Oba pobyty wspominamy bardzo miło: odpoczęliśmy i pozwiedzaliśmy. W ramach turnusu feryjnego dzieci codziennie miały różne atrakcje: 3-godzinne zabawy z animatorką, seans filmowy i ognisko z kiełbaskami i muzyką na żywo.

Moje Miejsce Kazimierz i Moje Miejsce Jura to kompleks domków całorocznych z pełnym wyposażeniem.

– każdy domek ma 65m2: dwie podwójne sypialnie na górze, przestronny salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową. Dla maksymalnie 6 osób.
– każdy domek ma swój ogrodzony ogródek, można przyjechać z psem 🐶. Hamak, leżaki i grill w każdym domku.
– dla wszystkich gości jest dostępny też osobny budynek z świetlicą z kącikiem dla dzieci i stołem z piłkarzami,
– duży teren rekreacyjny z placem zabaw, boiskiem, miejscami na ognisko. W sezonie jest tu basen. Można wypożyczyć rowery na wycieczkę,
– za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny lub jacuzzi.
– 10% rabatu na Kartę Dużej Rodziny.

Jeśli ktoś chce odwiedzić Moje Miejsce szybciej, to sprawdźcie ich oferty na wiosnę pod hasłem WIOSENNA REGENERACJA: mają wtedy najniższe ceny w roku. Szczegóły tutaj:

– Moje Miejsce Jura https://mmresort.com/nasz-pakiet/wiosna-w-moim-miejscu-jura/

– Moje Miejsce Kazimierz https://mmresort.com/nasz-pakiet/wiosna-w-moim-miejscu-kazimierz/

Jest już oferta na Wielkanoc, a wkrótce pojawi się oferta na Majówkę i długi weekend z Bożym Ciałem.

Jeśli chodzi o gastronomię, to w każdym domku znajdziecie informator z ofertą: jedzenie dostaliśmy w ramach tygodniowego pobytu od zaprzyjaźnionej gospodyni. W lodówce w świetlicy czekały też domowe dania w słoikach (przygotowane przez gospodynię płatność w biurze lub po prostu blikiem).

Materiał powstał we współpracy reklamowej z @moje_miejsce_eu

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Looking for Something?