Moje Miejsce Jura

Jak cudownie i sielsko spędziliśmy tutaj weekend!🥰 Moje Miejsce Jura w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ok. 1.5 h z Krakowa to idealne miejsce na odpoczynek z dziećmi. Zrobiłam o tym miejscu obszerną relację na Instagramie, więc jeśli chcesz pojechać gdzieś z rodziną, gdzie odpoczniesz, a Twoje dzieci nie będą się nudzić, to zachęcam do zajrzenia do wyróżnionej relacji.

Co znajdziemy w Moje Miejsce Jura?


– w pełni wyposażone domki na skraju ogromnego sosnowego lasu (więcej poczytacie niżej),
– super teren rekreacyjny (m.in. plac zabaw, świetlica, basen z podgrzewaną wodą),
– za płotem znajduje się piękny las (czy są tu grzybiarze🍄?),
– jest też sauna i rowery na wynajem,
– wokół jest mnóstwo atrakcji turystycznych, więcej o nich poczytasz tutaj (zdradzę, że to obok Szlaku Orlich Gniazd, do Ogrodzieńca jest 10 km).

Domki w Moje Miejsce Jura są całoroczne, każdy domek ma 65m2: dwie podwójne sypialnie na górze, przestronny salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym (oprócz oczywistości jest nawet kawiarka!), łazienka z kabiną prysznicową.

Każdy domek ma swój wydzielony ogródek i zadaszony taras z wejściem do salonu. Hamak, leżaki i grill w każdym domku. Można spokojnie przyjechać jesienią i zimą, będzie Wam ciepło😁

W Moim Miejscu Jura jest 3.5 terenu rekreacyjnego w którym znajdziecie sporo rozrywek dla całej rodziny:
– sezonowy basen (wstępnie do połowy października jeśli pogoda pozwoli),
– świetlica z kącikiem dziecięcym, piłkarzykami,
– plac zabaw,
– trampoliny,
– boisko siatkówki, minigolf, itp.
– Jest też parę miejsc ogniskowych,
– można wypożyczyć rower czy sanki.

Jeśli chodzi o gastronomię, to w każdym domku znajdziecie informator z ofertą: my zamówiliśmy śniadanie od lokalnej gospodyni, pani Ani (m.in. świeże jajka, różne sery, szynka, dżem), która nam dostarczyła je na umówioną godzinę do domku. Można też zamówić obiad, czy pizzę wieczorem (do godz. 23😁).

Z ciekawostek można tu przyjechać z psem🦮. Chyba nigdy nie byliśmy w tak świetnie dostosowanym miejscu pod zwierzęta! Miejsce jest idealne pod czworonogi: każdy ogródek domku jest ogrodzony i jest tu spory plac zabaw/wybieg dla psów.💚

Bardzo miło spędziliśmy tu czas i chętnie tu kiedyś wrócimy.🥰

Materiał powstał we współpracy reklamowej z Moje Miejsce Jura

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Looking for Something?