O mnie

Jestem Ania i uwielbiam aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną. Na co dzień jestem mamą na pełen etat, która wyszukuje miejsca na kolejne wyprawy.

Razem z Ojcem Mateuszem i naszymi dwiema Kukuchami (Lilą, 4 lata i Matysią, 2 lata) zwiedzamy, eksplorujemy i dzielimy się naszymi podróżniczymi odkryciami na Instagramie.
Jesteśmy fanami mikrowypraw do których inspirujemy innych rodziców. Wycieczki, rowery, góry i pikniki, to to co lubimy najbardziej.

Na tej stronie oprócz poleceń miejsc dla rodziców i dzieci znajdziesz zakładkę „Dzikie dzieci”, w której znajdziesz porady i polecenia książek dla dzieci i rodziców z zakresu edukacji przyrodniczej.

Mimo tego, że mieszkamy w Krakowie, staram się spędzać z dziećmi dużo czasu w naturze. Moje serce jest zielone i zależy mi by więcej rodzin spędzało czas ze swoimi dziećmi w przyrodzie. Dzikie dzieciństwo w dużym mieście – tak, da się! 🙂

Jestem certyfikowaną edukatorką przyrody i chętnie poprowadzę dla Was leśne warsztaty. Jestem pomysłodawczynią wydarzenia „Dzika Huta” w Klubie Kultura ARTzona.
Podczas tego wydarzenia odbyły się m.in. warsztaty kreatywne inspirowane lasem, rodzinne warsztaty stolarskie, spotkanie z ratownikiem dotyczące bezpieczeństwa w terenie. Ponadto dla dzieci przygotowano kuchnię błotną, slackline i sensoryczną ścieżkę z darów natury.

Jestem założycielką grupy na Facebooku: „Matki Dzikich dzieci z Krakowa i okolic„, do której możesz dołączyć, jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o dzikim dzieciństwie w mieście.

Najwięcej działam na Instagramie, ale znajdziesz mnie też na Facebooku.

Jeśli chcesz do mnie napisać, zapraszam na maila: [email protected]


Looking for Something?