Pomysł na wakacje z rodziną? Etno Roztocze

Nasze pierwsze wakacje w piątkę zaczęły się cudownie. Byliśmy już kiedyś na Roztoczu w @etnoroztocze, ale tym razem w całkiem nowej formule: Wiosek Rodzinnych 2024.

Było jeszcze lepiej, niż zakładałam: odpoczęliśmy i zresetowaliśmy się, a dzieci wyszalały w ogrodzie zabaw za wszystkie czasy!🤩Kuchnia błotna, kurtyna wodna, swobodna zabawa na podwórku, różne warsztaty i wiele, wiele innych.👌 Dzieci zorganizowały się sami w bandę bawiącą się od rana do wieczora na zewnątrz.🌳

A rodzice? Na leżakach, hamakach, z książką lub notatnikiem. Drzemiący wśród drzew 😁🌳 Chętni wzięli udział w detoksie cyfrowym, by się całkowicie zresetować.

Była mikrowyprawa tylko dla samych ojców z dziećmi, a mamy w tym czasie miały warsztaty tkania makatek. Można było wybrać też nicnierobienie, ale czas tylko w kobiecym gronie był cudowny.❣️Rozmowy z innymi mamami bez żadnych rozpraszaczy.

Biesiadowaliśmy przy wielu wspólnych posiłkach, wieczorami siedzieliśmy przy ognisku 🔥, lepiliśmy rodzinnie z gliny i o niczym nie musieliśmy myśleć. Byliśmy na opcji all inclusive, więc mieliśmy zapewnione wszystkie posiłki, przekąski i napoje. Niczego nam nie brakowało i odpoczęliśmy jak nigdy.

Ciężko w zamknąć ten cudowny czas w zdjęciach, dlatego zapraszam Was do zapisanej wyróżnionej relacji na Instagramie.

Materiał powstał we współpracy reklamowej z Etnoroztocze

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Looking for Something?