Chatka Skrzatka, bawialnia

Chatka Skrzatka to duża bawialnia na mapie Krakowa, które oferuje coś zupełnie innego niż większość miejsc tego typu. Znajdziemy tu zabawki oraz rozwiązania, których nie ma w żadnym innym miejscu. Skrzaty są tu sprytnie poukrywane, a przyjazny wystrój przyciąga dzieci swoim kolorami. Jest tu pięknie, czysto i pomysłowo. To jedna z najlepszych bawialni w Krakowie.

Chatka Skrzatka bawialnia dla dzieci w wieku 0-8

Chatka Skrzatka oferuje atrakcje dla dzieci dostosowanych do różnych grup wiekowych w wieku 0-8. Jeśli macie dzieci w różnym wieku, to miejsce będzie dla Was idealne: pobawi się tu raczkujący maluch, biegający przedszkolak i wymagający starszak. Tu nie ma nudy! Moja wymagająca 7-latka bawiła się tu świetnie. W części takich miejsc się już nudzi, a tu bawiła się tak, że po 3h nie chciała wyjść.

Różne strefy do zabawy

Przestrzeń jest tu bardzo duża: 160 m2 plus antresola. 

Bawialnia Chatka Skrzatka jest podzielona na różne strefy do zabawy: wydzielony i ogrodzony obszar dla maluchów do pełzania wraz zabawkami przeznaczonymi dla najmłodszych. Znajdują się tu również miękkie materace oraz kącik do czytania. Można się tu ukryć w obłożonych miękkimi panelami plastrach miodu.

Za strefą malucha jest drewniany domek, gdzie znajduje się skrzaci posterunek. W tym domku można się wcielić w rolę policjanta.

Pod antresolą znajduje się duża wiklinowa skrzynia z genialnymi klockami magnetycznymi Jolly Heap. Jest duża tablica ze skrzacimi propozycjami ułożenia tych klocków, chociaż dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Jest tu również Wędkarska Dolina ze statkiem i rybkami do łowienia, strefa samochodzików i torów kolejowych. 

Za domkiem znajduje się Leśny Sklepik z kasą, terminalem i bogatym asortymentem.

Na antresoli znajdziemy ukrytą kuchnię z różnymi sprzętami. Jest pralka, lodówka, mikser, czy nawet drewniany blender. Zdradzę Wam, że w maju planowana jest tu przebudowa tego obszaru. Będzie jeszcze ciekawiej!

Antresola jest połączona przejściem z małpim gajem z kulkami. Jak nie przepadam za kulkami, to ten jest naprawdę fajny!  W środku są różne przeszkody, zjeżdżalnia, ale najważniejsze – widać gdzie jest dziecko. No i jest w stonowanych kolorach!

W osobnym pomieszczeniu znajduje się hit nad hity, czyli duża interaktywna zjeżdżalnia ze schodkami. Co jakiś czas zmienia się plansza na zjeżdżalni i np. dzieci zjeżdżają po morzu wzburzając ich fale, czy po jajkach rozbijając je. Nie muszę pisać, ile to zabawy dla dzieci! 

Strefa kawiarniana 

Dla rodziców (i dzieci) jest wydzielony spory obszar kawiarniany ze stolikami. Menu zaskakuje, bo są tu nie tylko przekąski i słodkości jak w większości tego typu miejsc, ale również pozycje obiadowe. Różne rodzaje pierogów, krokiety, naleśniki, rosół, pomidorowa i inne ciekawe propozycje zup. Pierogi są po 5 sztuk, więc idealna porcja dziecięca. Jeśli szukacie miejsca, gdzie dziecko się nie tylko pobaw, ale zje obiad, to już wiecie gdzie szukać.

Znajduje się tu też telewizor z podglądem na prawie całą bawialnię, więc można pić kawę i widzieć dziecko bawiące się w innych pomieszczeniach.

Osobny pokój warsztatowo/urodzinowy

Podczas organizowanych tutaj warsztatów dzieci są w osobnej sali, gdzie nie kusi ich cała bawialnia. 😉 Są tu stoliki i krzesełka.

Organizacja urodzin

Chatka Skrzatka to również doskonałe miejsce do organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci, z tematycznymi dekoracjami i specjalnym programem zabaw. Bawialnia podczas urodzin jest dostępna na wyłączność. Do wyboru jest parę pakietów, a szczegóły i kalendarz znajdziecie na ich stronie.

Półkolonie

W lipcu i sierpniu będą organizowane w Chatka Skrzatka półkolonie dla dzieci w wieku 4-7 lat. Tygodniowe turnusy z wykwalifikowaną kadrą, zajęciami i pełnym wyżywieniem. Szczegóły na ich stronie.

Dziecioprzyjazna toaleta

W łazience znajduje się mała umywalka obok większej: obie przystosowane do wzrostu dzieci. Toalety też są w wersji mini i większej z różnymi nakładkami. Znajdziecie tu nie tylko przewijak z zapasem pampersów i chusteczek, ale również 2 suszarki do włosów. Tak, pojawiły się tu na prośbę rodziców, by wysuszyć dzieci.

Parking

Pod bawialnią znajduje się parę miejsc parkingowych, bezpłatnych dla klientów. Na czas urodzin istnieje możliwość wjazdu większej ilości samochodów za bramą bawialni.

Czy byliście już w Chatce Skrzatka? Jeśli nie, to mam nadzieję, że ten wpis Was zachęci.

Przydatne informacje:

  • Chatka Skrzatka, ul. Przewóz 16 (Płaszów), 
  • godziny otwarcia: pn-nd 12-19, ale uwaga: przed wybraniem się tutaj najlepiej sprawdzić godziny na stronie bawialni (na czas urodzin bawialnia jest wynajęta na wyłączność)
  • cennik: pn-pt 1 godz. 22 zł, 2 godz. 32 zł, bilet całodniowy 40 zł,
  • sb-nd 1 godz. 28 zł, 2 godz. 38 zł, bilet całodzienny 46 zł.
  • rodzeństwo ma 50% zniżki,
  • najbliższy przystanek MPK: Szczecińska lub Rzebika,
  • parę miejsc parkingowych bezpłatnych dla klientów bawialni.

Wpis powstał we współpracy reklamowej z Chatką Skrzatka.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Looking for Something?