Wodery – obowiązkowy gadżet dla dzikiego dziecka

Wpis powstał we współpracy z marką 3Kamido, gdzie możecie kupić spodniobuty dziecięce z 5% rabatem na hasło: krakowzdzieckiem5. Z kodem wychodzi najtaniej niż gdziekolwiek indziej.
Rabat z kodem na 5% obowiązuje na cały asortyment w sklepie.

Jest sporo gadżetów, które ułatwiają życie z małymi dziećmi. Gdybym miała wybrać jedną rzecz, takie must have dla dzikich dzieci to byłyby to wodery (spodniobuty). To połączone kalosze ze spodniami do zadań specjalnych. Genialne!

Odkrycie tego rozwiązania bardzo ułatwiło mi życie z dziećmi, które uwielbiają kałuże, błoto i nie straszne żadne im żadne brudne zabawy. W spodniobutach można wchodzić do najgłębszych kałuż, bawić się w błocie, siadać w rzece i nic! Nic nie przecieka. Moje dzieci mogą się swobodnie bawić, a ja być spokojna, że są suche.

Wodery dla dzieci noszę jako dodatkowe ubranie, gdy wybieramy się do lasu – nigdy nie wiadomo, gdy trafi się głębsze woda/błoto, w które koniecznie trzeba wejść i je eksplorować. To też dobra ochrona przed owadami, czy kleszczami.


Do błota, kałuż i lasu

Spodniobuty nosze zapakowane są w worek wodoodporny ze ściągaczem, który jest dołączony są do spodniobutów 3Kamido w zestawie. Dzięki niemu mogę tam zapakować naprawdę brudne/mokre wodery.
Poza tym mamy dodatkowo wieszak na spodniobuty dziecięce, który pomaga w ich suszeniu i przechowywaniu. Ma klamry, szlufki i obrotowy hak, dzięki czemu wieszak jest naprawdę funkcjonalny. Dzięki wieszakowi jestem pewna, że wodery moich córek są dobrze wysuszone.

Wodery posiadają separator zapobiegający spadaniu szelek (z tyłu na plecach) oraz regulację szerokości. Rozmiar spodniobutów zaczyna się od 20/21 do 35/36.

Spodniobuty z firmy 3Kamido możecie kupić z 5% rabatem na stronie producenta z kodem rabatowym: krakowzdzieckiem5.

Spodniobutów z firmy 3Kamido używamy już kolejny sezon i zmieniany tylko rozmiary i kolory. Te dziecięce spodniobuty są niezniszczalne. Mimo intensywnego użytkowania, te, z których wyrosły już Lila i Matysia nie zniszczyły się. Na rynku wtórnym są praktycznie nie do zdobycia, a cena używanych woderów waha się od 100-120 zł.
Jak dzieci Wam wyrosną , to z z powodzeniem możecie sprzedać używane dalej za 100-120 zł, bo jest na nie duży popyt.

Z moim kodem krakowzdzieckiem5 nowe wodery dziecięce na stronie 3Kamido kosztują 154,85 zł (prawie 10 zł mniej niż na stronie) i tak jak wspomniałam jest to najtaniej na rynku.

Wiem, że sporo z Was kupiło je z mojego polecenia i nie ma osoby, która by żałowała. Zachęcam Was do przeczytania komentarzy na moim Instagramie, jak i Facebooku pod wpisem o woderach.

Więcej o ubraniach moich córek napisałam we wpisie: „Jak ubrać dzikie dziecko w okresie przejściowym? Ubrania outdoorowe dla aktywnych„.

Jeśli macie jakieś pytania, to pytajcie w komentarzach. Chętnie odpowiem.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Looking for Something?