Rabkoland – raj dla dzieci

Rabkoland to raj dla dzieci i park rozrywki dla całej rodziny. Atrakcje znajdujące się na terenie parku przeznaczone są dla dzieci już od 2 roku życia wzwyż (lub od 85 cm wzrostu). Przy każdym urządzeniu znajduje się obsługa, która podpowie, czy dziecko może skorzystać samodzielnie z danej karuzeli, czy wymaga towarzyszenie osoby dorosłej.

Macie trochę starsze dziecko? 8-10 lat i zastanawiacie się czy nie będzie się tutaj nudzić? Spokojnie, ten park nie jest tylko dla maluchów. Podczas naszego pobytu było sporo dzieci w takim wieku i widać było, że chętnie korzystają z atrakcji. Tak po prawdzie, to nawet my, dorośli, świetnie się tutaj bawiliśmy.

Rabkoland – atrakcje dla całej rodziny

Gwarantuje Wam, że będziecie się tutaj świetnie bawić.🥳 Na pewno tu jeszcze wrócimy w tym sezonie, bo pierwsze co moje dzieci powiedziały po wyjściu to: “mamoo, czy możemy tu jutro wrócić?”😁

Rabkoland w tamtym roku przeszedł wiele zmian na ogromny plus i ciągle się zmienia: w tym roku też pojawią się tu nowe atrakcje.🥳 Zresztą obejrzyjcie galerię zdjęć w tym wpisie lub rolkę na IG oraz zapisaną relację na Instagramie z wizyty tutaj. Na sezon wakacyjny ma być powiększona Farma Cioci Maryni o kolejne atrakcje: Spiżarnię i Ogródecek.

6 różnych stref oraz 46 różnych atrakcji i urządzeń:

Jakie nowe atrakcje tu znajdziecie?

 • m.in Łódź wikinga (to atrakcja na którą bały się wejść moje dzieci, a później nie chciały z niej zejść 😁),
 • Skałożerca (to to nowa atrakcja z 2022 roku, na którą mogą wejść dzieci z rodzicem od 110 cm wzrostu lub samodzielnie od 130 cm)
 • Pofyrtane drzewa (mini park liniowy),
 • nowości w Dolinie trzmiela, m.in. Warzywne Wieże (to nowa atrakcja z 2022 roku: plac zabaw na piasku z czterema ogromnymi zjeżdżalniami. Tu też jest fotopunkt z traktorem),
 • Klub Gąsienicy: piękny drewniany plac zabaw z zieloną trawą, pagórkami oraz ścieżką sensoryczną.

Wszystkie atrakcje są dobrze opisane na stronie Rabkolandu, tam znajdziecie szczegółowy opis każdej atrakcji (plus od jakiego wieku/wzrostu może z niej dziecko skorzystać samodzielnie lub w towarzystwie rodzica).

W cenie biletu wstępu otrzymujecie możliwość korzystania bez żadnych limitów ze wszystkich dostępnych w Parku atrakcji, urządzeń, placów zabaw i pokazów.

Materiał powstał we współpracy reklamowej z Rabkolandem.

Mam dla Was kod zniżkowy – 10% na hasło KRAKOW bilety główne (od 90 cm do 120 cm i powyżej 120 cm wzrostu). Kod jest ważny do końca sezonu i działa online. Bilety do Rabkolandu możecie kupić tutaj.

Rabkoland jest bardzo zadbany i czysty. Znajdziecie tu sporo zieleni. Bez problemu znajdziecie tu ławkę by usiąść, czy punkt gastronomiczny, by coś zjeść. Możecie poruszać się tutaj swobodnie z wózkiem, znajdziecie toaletę z przewijakiem. Nawet kosze do segregacji śmieci są ładne i kolorowe w Rabkolandzie.

Przyznam się Wam, że do parków rozrywki podchodziłam do niedawna z rezerwą. Wydawało mi się, że dzieci mam jeszcze za małe, nie lubimy hałasu i na pewno szybko się przestymulujemy w takim miejscu. Och, jakże się myliłam! Okazało się, że nasze dzieci kochają wszelkiego rodzaju karuzele, huśtawki i inne atrakcje. A jak nasze dzieci się świetnie bawią, to my, rodzice z automatu też! I od razu przypomina mi się dzieciństwo, gdy marzyłam o przejeździe karuzelą w wesołym miasteczku.

Jeśli nigdy nie byliście w żadnym parku rozrywki z dziećmi, to na pierwszy raz bardzo Wam odwiedzić całą rodziną Rabkoland.

A może już byliście kiedyś w Rabkolandzie?

Przydatne informacje:

 • Rabkoland, ok. 70 km/50 min z centrum z Krakowa samochodem,
 • otwarty codziennie w sezonie (w czerwcu głównie w godz. 10-18, w niektore weekendy 10-19, warto sprawdzić przed przyjechaniem),
 • bezpłatny parking przy wejściu,
 • cennik biletów (bilety można kupić online, jak i w kasie). Mam dla Was kod zniżkowy – 10% na hasło KRAKOW bilety główne (od 90 cm do 120 cm i powyżej 120 cm wzrostu). Kod jest ważny do końca sezonu i działa online. Bilety do Rabkolandu możecie kupić tutaj.
  – dla dzieci do 90 cm: gratis
  – dla dzieci od 90-120 cm: 69zł
  – Bilet normalny osoby od 120 cm: 79zł
  – Bilet urodzinowy (os. do 12 lat) +/- 5 dni od daty urodzin: 19zł
  – Osoby niepełnosprawne (za okazaniem legitymacji): 19zł
  – Kobieta w ciąży (za okazaniem karty ciąży): 49zł
  – Seniorzy (os. powyżej 60 lat):
  – 49zł – Bilet całoroczny (sezonowy): 169zł i 199zł.
 • po Rabkolandzie można bez problemu poruszać się z wózkiem,
 • 9 punktów gastronomicznych na terenie parku: jedzenie na wagę, gdzie można skomponować obiad, pizzeria, gofry, kawa dla spragnionych rodziców., itp.
 • z Rabkolandu można wyjść i wejść (dostaje się wtedy opaskę na rękę).

Więcej atrakcji dla dzieci w Krakowie i okolicach znajdziesz na mojej stronie, Instagramie i Facebooku. Na stories prawie codziennie pokazuje coś fajnego.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Looking for Something?